Kondicionavimas

Susisiekite:

Siųsti

Oro kondicionavimo sistema – visų sudėtinių dalių, reikalingų orui paruošti, visuma, skirta iš anksto numatytiems mikroklimato parametrams (oro temperatūra, santykinė drėgmė, judrumas) patalpoje automatiškai palaikyti.Visų oro kondicionavimo sistemų veikimo principas yra visada toks pats: paprasčiausią oro kondicionavimo sistemą sudaro vidinis blokas, išorinis įrenginys ir variniai juos jungiantys vamzdeliai. Vamzdeliais šaltnešis teka iš vieno įrenginio į kitą. Būtent šaltnešis absorbuoja energiją viename įrenginyje ir išsklaido ją kitame. Bendrovė gali pasiūlyti įvairių gamintojų kondicionierius su sumontavimu Jūsų namuose, biure, bute, parduotuvėje ar bet kokioje kitoje patalpoje. Mūsų pasiūloje yra nuo nebrangių On/Off kondicionierių iki Inverter tipo gebančių ne tik vėsinti Jūsų patalpas, bet ir šildyti iki -25'C lauko temperatūros. 

 

Mūsų teikiamos paslaugos: 

kondicionavimo sistemų parinkimas, projektavimas

Atvyksime į vietą ir pagal jūsų poreikius parinksime jums tinkamiausią oro kondicionavimo sistemą.

Oro kondicionavimo sistemų pardavimas

Žinomiausių gamintojų įranga, didžiausias pasirinkimas, geriausios kainos. Įsigytą įrangą pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje.

Oro kondicionavimo sistemų montavimas

Inžinerinių sistemų srityje sėkmingai dirbame jau daugiau kaip 15 metų. Turime patirties montuojant tiek mažas, tiek dideles oro kondicionavimo sistemas. Naudojame tik garsių ir patikimų gamintojų įrangą, todėl visada galime užtikrinti aukščiausią savo darbų kokybę. Visiems atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją!

Oro kondicionavimo sistemų priežiūra ir remontas

Oro kondicionierius – tai įrenginys, reikalaujantis nuolatinės specialios priežiūros. Visi oro kondicionierių gamintojai rekomenduoja reguliariai atlikti įrenginių techninę profilaktiką, kad būtų išvengta nenumatytų gedimų ir užtikrintas įrenginio ilgaamžiškumas. Dažniausiomis gedimų priežastimis tampa nevalomi oro filtrai, nesandari šaldymo agento (freono) sistema ir montavimo bei eksploatavimo metu atsiradę pažeidimai. Netinkamai prižiūrimas oro kondicionierius gali pakenkti jūsų sveikatai ir dirbti tiesiog neefektyviai – netaupiai, t.y. naudoti daugiau elektros energijos negu gamintojo nurodyta.

Sudarius neterminuotą profilaktinės priežiūros sutartį pirmas aptarnavimas NEMOKAMAS! Tinkamai prižiūrimas oro kondicionierius tarnauja iki 10 metų, todėl patikėkite šį rūpestį profesionalams.

Paslaugas tiekiame visoje Lietuvoje.

Paslaugas užsakyti ir nemokamai pasikonsultuoti galite el. paštu info@vejulinija.lt ir telefonu +370 37 706819

Susisiekite: