Apie mus

 

UAB "Vėjų linija" - profesionalus vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų, valdymo automatikos partneris.  Įmonė jau daugelį metų dirba oro kondicionavimo, automatizavimo, projektavimo, automatizavimo bei specialių šildymo sistemų, vėsinimo, oro gerinimo bei išmaniojo valdymo sprendimų srityse.

Per  bene 20 metų bendradarbiavimo su gamybos, prekybos ir statybos bendrovėmis mes užsitikrinome patikimo ir profesionalaus partnerio vardąSkiriame išties daug laiko ir dedame daug pastangų, kad mūsų klientus pasiektų naujausi minėtų sričių sprendimai, kurie taupo laiką ir pinigus, užtikrina puikų mikroklimatą namuose ir darbo aplinkoje.

Turime profesionalią specialistų komandą: dirba atestuoti statybos darbų vadovai, projektuotojai šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo srityse. Nuo 2004 m. gavome atestatą (Atestato Nr. 3649). 

Mes atliekame įvairius darbus, susijusius su vėdinimo, kondicionavimo, rekuperacijos projektavimu ir projektų koordinavimu bei technine priežiūra ir aptarnavimu. Visada stengiamės atrasti optimalius konstruktyvius ir novatoriškus ir patikimus sprendimus klientų lūkesčiams įgyvendinti. Naudodamiesi pažangiomis technologijomis, mūsų darbuotojų kvalifikacija ir patirtimi, taip pat mūsų patirtimi šioje srityje, mes garantuojame savalaikius ir kokybiškus darbus. Mūsų paslaugomis naudojasi ilgametės bei sparčiai augančios įmonės (žr. Atlikti darbai)

Įmonės komanda ir toliau atsakingai dirbs tiems, kurie ieško racionalių sprendimų šildant, vėsinant namus ar kitos paskirties pastatus, diegiant išmaniąsias valdymo sistemas ir taikant oro gerinimo sprendimus.


MISIJA:

Padėti klientams įgyvendinti pažangius, kiekvieno poreikius atitinkančius ir jų verslo vertę didinančius sprendimus.

VIZIJA:

Tapti pirmiausia kliento pasirenkama įmonę, užtikrinančią profesionalius statybų inžinerijos sprendimus ir ilgalaikę partnerystę.

TIKSLAS:

  • Siūlyti tik kokybiškus ir efektyvius sprendimus sveikam ir komfortabiliam mikroklimatui užtikrinti.
  • Analizuoti mikroklimato gerinimo technologijų kryptis ir diegti inovacijas savo veikloje.
  • Pateikti rinkai naujus produktus. Suteikti visapusišką pagalbą ir konsultacijas.
  • Motyvuoti mūsų darbuotojų tobulėjimą visą gyvenimą.
  • Profesionaliai atlikti savo srities darbus užtikrinant visus saugos reikalavimus.

 VĖJŲ LINIJA, UAB VEIKLA: Vėdinimas, oro kondicionavimo sistemos, valdymo automatika. vėdinimo projektavimas,konsultavimas, montavimas; Projektavimas; Servisas; Derinimas; Pasų sudarymas Vėdinimo sistemų valdymo automatika; Kondicionavimo sistemų valdymo automatika; Orinio šildymo sistemų automatika

 

Susisiekite: